خدمات توکا

خدمات و سرویس های ما به مشتریان و همکاران عزیز به شرح ذیل می باشد.

این بخش تنها معرف خدمات و حوزه های فعالیت ما می باشد . امیدواریم در راستای ارائه خدمات همواره پاسخگوی نیاز های شما باشیم.

 

 

دوربین مداربسته و سیستم های نظارتی

مشاوره ، اجراء ، طراحی و فروش سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته در سراسر ایران یکی از فعالیت های عمده شرکت می باشد که اجرای پروژه در موسسات نظامی ، تاسیسات پالایشگاهی ، بیمارستانی و ادارات و جایگاه های سوخت تنها تشکیل دهنده بخشی از رزومه شرکت در سالهای فعالیتش در این زمینه می باشد.

ایمیل مارکتینگ

تبلیغات از طریق ایمیل و ارتباط با کاربران در سطح گسترده شاید تکنولوژی نوینی نباشد اما در کشور ما آنچنان جا افتاده نیست و اکثر کاربران و صاحبان مشاغل از اهمیت آن در رونق کسب وکار خود آگاه نیستند . خوشبختانه یکی از اهداف شرکت فراهم سازی بستری در این زمینه برای رونق بخشیدن به این موضوع و فراگیری آن برای ارتقاء بخشیدن به کسب و کار شما و رونق آن است.

تولید محتوا و کامپوننت های طراحی سایت

پیشرفت های چند سال اخیر در این حوزه و لزوم استفاده از آن در رونق کسب و کار ، ما را بر آن داشته تا در سبد محصولات خود سیستم های مدیریت محتوا و بستر های طراحی سایت و پرتال های سازمانی را  برای مشتریان خود طراحی و پیاده سازی کنیم تا در تمامی عرصه ها همواره تلاشمان ارتقاء روز افزون خدماتمان بوده باشد.

تبلیغات و سایت های تبلیغاتی

لازمه داشتن کسب و کار خوب تبلیغات هدفمند است و یکی از خدمات ما به کلیه کاربران امکان درج تبلیغات و آگهی های آنان در وب سایت تبلیغاتی و آگهی نامه های شرکت است که چه به صورت رایگان و یا اندکی هزینه برای آنان مسیر شده است.

 

پشتیبانی مستمر

دریافت خدمات بدون پشتیبانی عملا بی فایده است . چرا که هر خدمتی که به شما کاربران عزیز اراده می شود نیازمند پشتیبانی و بدون آن عملا خدمتی قابل ارالئه نیست .

  " تضمین خدمات ما پشتیبانی مستمر از آن است . " امیدواریم در ارائه خدمات و پشتیبانی آن پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم.

 

نشانی دفتر :

 

 تهران ، خيابان فاطمي غربي ، جنب ساختمان شيلات ، پلاك 228 طبقه 1


021-66944010

۰۹۱۲۵۴۸۶۷۴۸   پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۹۳۵۹۵۰۰۷۷۹   پشتیبانی ۲۴ ساعته

 

 

 

JoomShaper